Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати якісний емальований посуд?

Автор: Vladislav
27.02.2019 17:56

Каструлі, страви різного діаметру, відра і бідони з емалевим шаром входять в число найбезпечнішою і екологічної посуду. На що орієнтуватися, вибираючи емальовані вироби.

Сильні сторони посуду з емалевим шаром

Емальований посуд виготовляється з чавуну або сплавів металу. На стадії виробництва вироби покриваються одним або декількома шарами емалі, яка поліпшує захисні властивості каструль і відер.

На ринку представлений великий вибір виробів з емалевим шаром. Через інтернет можна придбати емальовану посуду оптом від вітчизняних виробників (за зниженими цінами).

Асортимент представлений:

 • баками і відрами різного об'єму (14, 20 літрів і ін.);
 • бідонами, стравами з деколью;
 • наборами різного посуду, чайниками, тазами і ін.

Вироби з емальованим покриттям ідеально підходять для гасіння і варіння. У каструлях можна довго зберігати приготовлену їжу в холодильнику (володіють високими антикорозійними властивостями).

Виділимо інші переваги:

 • простий догляд (немає необхідності в просушування);
 • стійкість до впливу харчових лугів і кислот;
 • хороші гігієнічні властивості і доступна ціна.

Але у каструль, страв і відер з емалевим шаром є одна відмінність - вони схильні до механічних впливів, тому вимагають делікатного догляду.

Поради щодо вибору емальованого посуду

При покупці наборів, тазів і каструльок потрібно ретельно оглядати вироби. На них не повинно бути:

 • відколів або темних цяток;
 • бульбашок і тріщин;
 • здуття і інших дефектів.

Посуда опт може отримати пошкодження в процесі перевезення, тому огляд дуже важливий. Якщо внутрішня поверхня має темний колір, дефекти на ній проглядаються тільки при хорошому освітленні.

Ще кілька рекомендацій:

 • Користуватися начинням з ушкодженнями можна, оскільки сколи та тріщини призводять до утворення іржі, разом з якою в їжу можуть потрапляти шкідливі для здоров'я компоненти.
 • Посуд з темним днищем швидше нагрівається, враховуйте це.
 • Намагайтеся підібрати днище так, щоб воно збігалося з діаметром конфорки (тоді прогрів буде рівномірним).

Властивості каструль і інших виробів залежать від товщини використовуваного чавуну або сплаву металу - чим вона більша, тим вище теплорозподілення. Виробники працюють з різними технологіями, що впливають на стійкість посуду до фізичних пошкоджень і довговічність.

Віддавайте перевагу виробам з товстої сталі (каструлі з тонкого металу не дуже зручні в експлуатації, в процесі варіння можуть пригорати овочі, а макаронні вироби будуть прилипати до дна).

У лінійці вітчизняних виробників представлений великий вибір якісної емальованого посуду. Робіть покупки в спеціалізованих магазинах.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99