Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Моніторинги хайп-проектів, що це таке?

Автор: Vladislav
02.02.2019 17:44

Такі майданчики являють собою рекламні ресурси для певних хайпів. І ці ресурси постійно моніторять працездатність рекламованих проектів.

Адміністратору моніторингу абсолютно наплювати, який саме хайп - проект додавати на свій майданчик - авторитетний, з особистими офісами і реєстрацією, з перспективою росту і розвитку або корявий, ледве - ледве працює, який може пропасти в будь-який момент.
Іншими словами, моніторинги хайпів додають в свій каталог тільки ті проекти, які платять їм гроші за розміщення. Тобто - рекламу.

Більш того, моніторинги хайпів часто додають на головну сторінку свого порталу просто величезну кількість банерів, які просто не дозволяють нормально користуватися сайтом. Звичайно, досвідченим хайперам цей момент відразу ж впадає в очі.

На сайтах - моніторингах ви ніколи не зустрінете експертних статей з оглядами хайпів, так як адміни майданчиків завжди нейтрально до них ставляться. У них немає своєї думки, так як робота моніторингу спрямована на повернення грошей рефералам, і визначення хайп одного з «важливих» статусів типу: (Платить, очікування виплат, проблеми і скам)

Звідки моніторинги хайп - проектів отримують прибуток?

Кожен моніторинг отримує прибуток за рахунок «листингів»: адміністратор проекту оплачує фінансами рекламування свого хайпа на моніторингу (наприклад, 100 доларів), з них власник моніторингу https://richmonkey.biz/ певну суму залишає собі (наприклад, 30 доларів), а всі інші засоби (70 доларів) вкладаються в проект, щоб потім можна було показати, що хайп реально платить.

Тобто, вклади в хайп - це другий за значимістю джерело доходу моніторингу після прийому оплати за рекламу проекту. Тому, кожен адекватний інвестор, нехай навіть і новачок, відразу зможе зрозуміти, що прогнозами вірити не можна, адже вони не вважаються джерелами правдивої інформації, і «рейтинг» хайпів буде залежати лише від того, скільки власник проекту заплатить адміну майданчика.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99