Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Хороша лабораторія для аналізів: як вибрати?

Автор: Vladislav
27.01.2019 21:23

Будь-яке лікування починається з діагностики, в тому числі лабораторної. Як вибрати правильну лабораторію і кому довірити аналізи?

В першу чергу, прислухайтеся до думки свого лікаря, він може порадити хороші лабораторії, через які веде більшість своїх пацієнтів і впевнений, що помилки в аналізах не буде.

Лабораторна діагностика в серйозних організаціях в більшості своїй автоматизована і 90% помилок в аналізах припадає саме на Преаналітичний етап. Лабораторії з автоматичним сортуванням пробірок (величезні мережеві лабораторії з безліччю філій по всій країні) - не кращий вибір. Чому? Біоматеріал їде до лабораторії 16- 48 годин, а більшість аналізів повинні бути взяті на обробку протягом 12 годин. Таким чином, підсумкові результати виходять не зовсім достовірними, для жителів віддалених регіонів через довгу логістику, а для жителів столиці - через те, що критерії відбраковування проб спеціально занижені.

До речі, вас може зацікавити лабораторія сінево вiдгуки про яку є досить хорошими, тому це чудовий варіант для здачі аналізів.

Уникаємо "лабораторних заводів". Аналізи у великих мережевих компаніях не проходять через "руки лікаря": тобто результат аналізу видається відразу пацієнту: без перегляду фахівцем, який міг би відразу знайти протиріччя між результатом і передбачуваним діагнозом.

Дуже важливий параметр хорошою лабораторії - її участь в ВОК (програма зовнішньої оцінки якості). Порядні компанії мають сертифікати по проходженню в програмах ВОК (суть програми: найбільші виробники реактивів розсилають стандартний матеріал на аналіз, якщо в кінці циклу досліджень лабораторія демонструє вірні показники, то отримує сертифікат). Сертифікат ВОК повинен оновлюватися щороку (приклад: ВОК програма EQAS від компанії Biorad).

Чи не рекомендуємо здавати аналізи в медцентрах, що мають свої лабораторії або лабораторіях муніципальних і відомчих поліклінік. Участь в програмах ВОК коштує пристойних грошей, а для медцентрів, для яких лабораторія не профільний бізнес - це просто невигідно. У держустановах для роботи з багатьма аналізами просто не вистачає обладнання, а низький рівень зарплат визначає не дуже високу кваліфікацію персоналу.

Головна мета аналізів - отримати достовірний результат. Тому ставитися до пошуку лабораторії коштує так само серйозно, як до вибору лікаря, де головну роль грає не близькість до будинку / офісу, а рівень кваліфікації, сертифікати якості та обладнання.

Зробити правильний вибір допоможе думка лікаря, відгуки пацієнтів про якість результатів і наявність важливої ​​інформації на сайтах компаній.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99