Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Автострахування: все, що потрібно знати

Автор: Vladislav
13.01.2019 17:01

Як вибрати правильно компанію зі страхування, так щоб вона була надійна, без різних небезпек і сюрпризів? Це досить не просто.

Страхування кожного об'єкта в галузі цивільного права являє собою особливий вид економічних відносин, який спрямований на страховий вид захисту людей і їхнього майна від самих різних ризиків. Страхова справа поєднує в собі різні напрямки страхової діяльності, які в поєднанні є одержувач страхового захисту суб'єктів цивільних правовідносин. Пропоную розібратися, як вибрати правильно компанію зі страхування, яка б прозоро включала в себе обов'язки і права 2-ух сторін, іменованих страхувальником і страховим агентом, що з'являються з моменту укладення угоди про страхування.

До речі, вас може зацікавити автогражданка, детальніше про яку ви можете дізнатися на сайті megagarant.com вже зараз.

Компанія страховик покликана працювати в обстановці ризиків, що примушує менеджмент активно використовувати весь власний інструментарій, адаптуючи його під діяльність страхового призначення. Серед потенційних клієнтів тій чи іншій організації з'являється нормальне питання про те, як вибрати правильно компанію зі страхування. Нагадаємо, що ризики, що з'являються в бізнесі, який спрямований на страхування суб'єктів права, досить відчуваються. Досить розглянути дві великі групи. До першої групи відносять ризики, обумовлені самою страховою роботою, це ті з'являються непорозуміння, які можуть бути пов'язані з самими договорами. Друга група ризиків не пов'язана з втіленням страхової діяльності. Це ті чинники впливу зовнішнього середовища, які надають конкретний вплив на страхову справу. Якщо з цього виходити, вважається пристойним фактор того, як вибрати правильно компанію зі страхування.

У більшості випадків страхувальники вибирають компанію зі страхування якщо виходити з її рейтингу. У нього входить подібні властивості якості організації страхового призначення, як стабільність, надійність, довговічність в роботі. Велике значення мають поради знайомих і друзів.

До правил страхування можна віднести документ, який знайдений самою організацією страхового призначення. Зміст правил страхування в себе включає головні відмінні риси страхового договору, який оформляється за допомогою вручення страхувальнику поліса страхування на підставі його усної або письмової заяви. Прийняття даного документа страхувальником значить його згоду на оформлення страхового договору на умовах, які запропонував страховий агент.

Рівень виплат страхового відшкодування тій чи іншій компанії залежить від кількох моментів. До них можна віднести структуру портфеля страхування, відданість в страхових розрахунках, розміри витрат страхової організації, політика страхової організації у виплатах відшкодування.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99