Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Визначні пам'ятки Варшави

Автор: Vladislav
28.12.2018 22:44

Для тих мандрівників, які люблять часто міняти обстановку і при цьому отримувати корисну інформацію і максимально розслаблятися - чудовою ідеєю буде поїздка до Варшави. Польська столиця вважається однією з найдешевших для туристів в Європі і при цьому - однієї з найбільш колоритних. Тут ви можете познайомитися з унікальними пам'ятками, дізнатися історію старого міста, подивитися на оригінальну архітектуру і просто насолодитися новою, незаангажованої атмосферою.

Перед тим, як купляти квитки київ варшава, раджу обов'язково включити в свій тур відвідування наступних місць:

Королівський палац.

Поза всякими сумнівами - це візитна картка міста. Розташована споруда на Замковій площі. Для любителів історії цікавим буде дізнатися, що дата нового народження цієї будівлі - 1970 роки. Саме тоді була здійснена повна реставрація старовинного історичної спадщини після абсолютного руйнування під час Другої світової війни. Сьогодні - це яскраве, цікаве і абстрактне будівля, виконане в стилі раннього бароко.

Старе місто.

Логічне продовження прогулянки після королівського палацу. Це місце - місто в місті - спроба місцевого населення максимально точно відтворити атмосферу історичної Польщі для своїх нащадків. Тут можна побачити скульптуру Русалочки (символ Варшави), пам'ятник королю Сигізмунду, площа Ринок, костел св. Анни, «Будинок під Львом». І це все в одному місці!

Сад на даху Варшавської бібліотеки.

Новомодна манера максимального використання корисного простору - дуже вдало реалізована і польськими охоронцями природи. На вулиці Добра, 55 - розташована найбільша бібліотека в столиці, але славиться вона не тільки своїми розмірами, а й одним з найбільших садів в Європі, серед тих, які прийнято розташовувати на багатоповерхових будинках. Тут можна насолоджуватися численними зеленими насадженнями, квітами рідкісної краси і навіть неповторною красою глибоководної Вісли, яку відмінно розглядати саме з цієї точки міста.

Королівські сади Лазенковський парку.

По праву це місце вважається самим затишним і романтичним в Варшаві. 76 гектарів чудово влаштованих прогулянкових територій: з фонтанами, озерами, оранжереями, історичними особняками і архітектурними статуями. Тут же обов'язковим є - відвідати легендарний польський Палац на воді (1784 року побудови), де всередині сьогодні розташована унікальна колекція картин. Навколо Палацу - розташований зоопарк.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99