Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Готова спальня як вичерпне рішення для вашого відпочинку

Автор: Vladislav
22.12.2018 01:29

Все популярнішим стає облаштування кожної кімнати не окремо підібраними меблями, а готовими комплектами та збірними меблевими системами. Навіть термін «спальня» сьогодні означає не лише саму кімнату для відпочинку, а й меблевий комплект, який можна придбати й заповнити його елементами приміщення. Насправді, це оптимальне рішення. Причина в тому, що специфіка спальні полягає у гармонічності інтер’єру, його заспокійливій атмосфері. А це можливо лише тоді, коли відсутній будь-який дисонанс.

 

Естетична відповідність та функціональна вичерпність

Саме готові спальні забезпечують стилістичну відповідність кожного елементу та створюють ідеальний естетичний контраст для подальшого облаштування кімнати. Це дуже добре проілюстровано на ресурсі fayni-mebli.com/. У вічі впадає декоративна підпорядкованість усіх складових елементів готової спальні, та їх функціональна вичерпність. Про особливості подібних рішень й піде мова в даному матеріалі.

Вибір стилю – перше за все!

Про важливість естетичної складової спального гарнітура сказано вище. Слід додати, що вибраний стиль має відповідати уявленням власника кімнати, підходити самому приміщенню, а також бути відповідним тематиці «кімнати відпочинку» в принципі.

Найчастіше готові спальні виконуються у 2-х стилістичних варіантах. Вони бувають у стилях классік або модерн.

Класичні спальні характерні своєю підкресленою розкішшю та елегантністю. Вони найчастіше виготовляються з натурального масиву, та містять багато декоративних елементів.

Спальні у стилі модерн повністю відповідають рисам сучасного інтер’єру. Меблі виготовляються з різних матеріалів – дерево, плити, пластик, скло, метал. Досить помітним є мінімалізм у декоруванні. Акцент робиться на функціональності, чіткій геометрії та візуальній стриманості обстановки.

Складові частини спальні

Головним елементом спальні є ліжко. Це сама суть приміщення, його уособлення та головна асоціація. Іноді ліжко замінює диван, але це неідеальне рішення. Все ж таки саме ліжко з ортопедичним матрацом стане центром спального гарнітура.

Відмінно доповнюють спальний гарнітур 1-2 невеликі тумбочки, розташовані по різні сторони від ліжка. Саме ліжко також може містити нішу для розміщення білизни.

Ще одним обов’язковим компонентом спальні є шафа. Це може бути шафа-купе, яка підійде для невеликих приміщень. Великий комод може замінити шафу, якщо приміщення зовсім невелике. Зрозуміло, що вдягатися найзручніше саме у спальні. Тому меблі для зберігання одягу та інших речей повинні бути присутні обов’язково.

Також бажано, щоб у спальні був туалетний столик. Наявність дзеркала та хорошого підсвічування лише доповнить спальну кімнату.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99