Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати відповідальний і надійний сервісний центр

Автор: Vladislav
29.09.2018 23:33

З розвитком світу мобільної електроніки пристрої стають все складніше, і більш складним і дорогим стає їх ремонт. З iPhone, Xiaomi або, наприклад, Samsung Galaxy вже не підеш в майстерню з сусіднього будинку. Кому довірити свій гаджет і як вибрати хороший сервісний центр по ремонту телефонів, планшетів і ноутбуків? Як зрозуміти, де ремонтують телефони, а де хочуть заробити на біді клієнта? Ми хочемо структурувати основні моменти, які будуть впливати на вибір того чи іншого сервісного центру.

Відкрита інформація

В першу чергу при виборі сервісного центру для ремонта электроники ми готові до десантування в інтернет. У пошукових системах можна буде зустріти безліч сайтів компаній, які надають дані послуги. Нас же цікавитиме те, наскільки детально компанія розповідає про свою діяльність. Варто звернути увагу на реквізити, юридична та фактична адреси, ІПН, ОГРН і т.д. Відкритість відомостей, які демонструють законність надання ремонтних послуг будуть перевагою.

Відгуки

Не менш важливим моментом при виборі сервісного центру є відгуки клієнтів. Кожен може написати на сайті про свої достоїнства і переваги, але підтвердити їх наявність можуть лише клієнти. Існує безліч майданчиків для зв'язку клієнта з компанією, де люди залишають свої відгуки. Завдяки їм потенційні клієнти можуть ознайомитися з думками інших людей і на їх підставі зробити свій вибір де варто починить современный смартфон.

Цінова політика

Важливий момент - вартість ремонту. При виборі сервісного центру бажано спочатку звернути увагу на ціни. Компанії, які викладають прайс по ремонту стільникових на сайті, вселяють довіру в клієнта. Відкрита цінова політика компанії - зручний інструмент порівняння.

Не варто бігти в сервіс, який запропонував Вам найнижчу ціну. Важливо розуміти, що продешевити, наприклад, при ремонті айфона, як і будь-якого іншого недешевого гаджета, ніяк не можна. Низька ціна може свідчити про відповідну якість, як використовуваних запчастин, так і самого ремонту. Також варто згадати про те, що існує чимало шахраїв, які заманюють клієнтів низькими цінами.

Переплачувати теж не варто, переглянувши кілька прайсів різних сервісів, можна зробити попередні висновки і знайти золоту середину. Великою перевагою буде наявність безкоштовної діагностики навіть в разі відмови від ремонту.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99