Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати медичну клініку

Автор: Vladislav
29.09.2018 23:04

У великих містах є сотні медичних установ. Там працюють як клініки, що спеціалізуються на діагностиці та лікуванні певних захворювань, так і центри, які надають широкий спектр послуг.

Деякі з них працюють тільки з дорослими пацієнтами, інші ж беруть як дітей, так і їхніх батьків. Велика частина з них спеціалізується на наданні стоматологічних послуг. Зробити вибір непросто. Дізнатися більше про клініку cityclinic.com.ua я рекомендую на сайті http://cityclinic.com.ua/ru/publication/klinika-endorinopatii медичного довідника. Таким додатком легко скористатися. Там можна задати параметри і вибрати медичний центр, найбільш відповідає вимогам.

При виборі пацієнти орієнтуються на такі критерії:

  • професіоналізм фахівців
  • Наявність сучасного обладнання
  • зручне місце розташування
  • Цінова політика (наявність акцій, бонусів, доступні ціни)

У приватних центрах працюють фахівці, що володіють великим досвідом і кваліфікацією. Спеціалізовані сервіси містять інформацію не тільки про наявні медичних центрах, а й про лікарів. Пацієнти зможуть дізнатися про освіту та досвід роботи доктора, а також про спеціалізацію. Особливість приватних центрів в тому, що там відсутня стаціонар. Між ними є серйозна конкуренція, тому адміністрація велику увагу приділяє кваліфікації співробітників і рівню сервісу. На спеціалізованому сайті пацієнти можуть залишити відгуки. Якщо багато хто з них незадоволені рівнем послуг, то медичний центр надає перевагу розлучитися з лікарем, який недостатньо уважний або володіє невисоким ступенем професіоналізму.

Клініки працюють на підставі виданої ліцензії. Її наявність гарантує, що наявне обладнання відповідає сучасним технологіям, а лікарі мають відповідну кваліфікацію. Тому багато пацієнтів при наявності неприємних симптомів вважають за краще пройти діагностику в приватному медичному центрі. Там є сучасне обладнання, немає черг, що дозволяє в короткі терміни лікаря поставити правильний діагноз і призначити необхідне лікування. У них можна пройти МРТ, комп'ютерну томографію, інші види обстежень. У багатьох з них можна замовити послугу виїзду на будинок лікаря або медсестри для забору аналізів. Це зручно, якщо пацієнт погано себе почуває і не може приїхати в клініку.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99