Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Основне призначення тістоокруглювача

Автор: Vladislav
26.09.2018 17:35

Тістоокруглювальний апарат або ж просто тістоокруглювач є оснащенням, використовуваним з метою округлення заготовок з тіста, а значить, і поліпшення якості товарів.

У процесі підбору округлювача тіста https://bongard.ua/catalog/formovka-testozagotovok/testookrugliteli необхідно звертати пильну увагу на його показники продуктивності. Ще одним істотним чинником можна назвати найбільшу і найменшу вагу заготовки, яка буде округлятися.

З метою поліпшення якості готових товарів певні виробники приймають рішення з приводу включення в технологічну ланцюжок відразу декількох Тістоокруглювач.

Щоб форма хлібобулочної продукції була рівною і гладкою, а також радувала погляд потенційного покупця, ультрасучасні пекарні різних розмірів, кондитерські майданчики, ресторани і хлібні комбінати активно експлуатують тестоделитель округлитель. Він дозволяє одночасно виконувати обробку великого числа заготовок, надаючи їм круглу форми, звичну для наших очей. У більшості випадків тестоделитель округлитель є прекрасним доповненням продуктивних агрегатів, що відповідають аза виготовлення і розподіл тесту.

У всіх Тістоділитель присутній особливий приймач, саме сюди заготовки тесту надходять по закінченню процедури розподілу, переміщаючись в технологічний резервуар. З метою забезпечення максимально комфорту переміщення і формування виробів апарати обладнають жолобом спірального типу. Запобігання заготовок від злипання забезпечує спеціальне пристосування, яке постійно сипле муку на вироби. По закінченню округлення продукція відправляється на подальше формування або ж на особливий роздатковий стіл.

Ультрасучасні тістоокруглювачі забезпечують значну економію грошей і часу компанії, з їх допомогою можна сильно прискорити процедуру поділу та створення заготовок, наростити продуктивність праці в компанії все зразки такого оснащення з легкістю подаються налаштування під інноваційні типи товарів і технологічні зміни. До того ж, процедура округлення продукції значно покращує якість заготовок, вона мінімально змінює структуру тесту і скорочує кількість пір в середині випічки.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99