Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Види запчастин для холодильників

Автор: Vladislav
26.09.2018 15:39

Всі ми вже давно звикли до побутової техніки, тому багато людей не замислюються про принципи її роботи, правильної експлуатації і збереження довговічності з працездатністю. На прикладі холодильника можна самостійно переконатися, що кожна машина має складну конструкцію і складається з різних деталей. Наприклад, в кожному холодильнику встановлений компресор, реле, таймер, термостат, терморегулятор, блок живлення і багато інших запчастини. Незважаючи на те, що в наші дні механізми зроблені за найсучаснішими технологіями, у них є властивість ламатися або виходити з ладу. Володіючи цією інформацією, ви зможете самостійно полагодити будь-який агрегат і забезпечити йому надійність і довговічність.

Роль кожної запчастини

Деталі в холодильнику встановлені не просто так, кожна з них виконує якусь маленьку функцію, а в сукупності ці запчастини https://master-plus.com.ua/holodilnik/elektronnyie_modulya/ змушують вашу машину працювати. Наприклад, реле призводить всю систему в дію і захищає двигун від перегорання, в той час як компресор відповідає за циркуляцію холоду в морозильнику, йому допомагає терморегулятор - він встановлює, підтримує і контролює задану температуру на всій поверхні техніки. Одним з найважливіших елементів є блок живлення, він управляє більшістю процесів в машині і регулює струм, проте вважається найбільш проблемною і ненадійною запчастиною у всьому холодильнику.

Як полагодити холодильник?

Всім відомо, що ніякої холодильник не буде служити вічно: знос, старіння, іржа та інші несприятливі фактори можуть вплинути на його працездатність і надійність. Багато морозильників починають відключатися або не дотримуються задану температуру. Якщо раптом у вас виникла необхідність самостійно полагодити предмет побутової техніки, вам обов'язково знадобляться запчастини для холодильників. Найширший вибір деталей для техніки за доступними цінами ви можете знайти на сайті https://master-plus.com.ua/holodilnik/trubka_mednaya/. Зателефонувавши за номером, ви можете проконсультуватися з фахівцем, який підкаже вам причину поломку і допоможе вибрати правильний товар.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99