Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Обладнання для салонів краси: зручність вибору і придбання

Автор: Vladislav
25.09.2018 16:12

Облаштування будь-якого салону, де проводяться косметологічні, перукарські, масажні або інші процедури в сфері краси та здоров'я, необхідно врахувати багато важливих моментів. Важливо не тільки зробити якісний ремонт приміщень, а й придбати все необхідне для створення комфортної обстановки, успішного надання послуг. Якщо раніше подібним компаніям доводилося гарненько побігати в пошуках подібної продукції, що підходить під їх робочі завдання і концепцію підприємства, то тепер ситуація спростилася. На ринку з'явилися організації, в чиїх рамках вже зібрані великі каталоги товарів під найрізноманітніші цілі. Споживачам залишається лише вибрати оптимальні за вартістю, якістю, дизайнерської складової варіанти і придбати їх на вигідних умовах.

Такі організації, як https://kosmetologia.com.ua, обладнання для салонів краси та інших підприємств пропонують в декількох базових категоріях. Тут можна придбати перукарське обладнання у вигляді крісел, мийок, стільців, повноцінних робочих місць для майстрів, дитячих крісел, спеціалізованих візків для ергономічного розміщення інструментів і витратних матеріалів. Для кабінетів косметології професіонали пропонують зручну для фахівців і їх клієнтів меблі, стійки, візки, апарати для надання найсучасніших послуг, лампи і лупи, вапоризатори і багато іншого. Якщо салон запланував проведення манікюрних і педикюрних процедур, можна придбати стерілізіатори, гідромасажні ванни, підкорені крісла, воскоплави. Додатково в каталоги можуть бути включені солярії, масажне обладнання, а також меблі для салонів в найрізноманітніших стилістичних і колірних рішеннях.

При придбанні перукарського, масажного, косметологічного та іншого обладнання сьогодні можна використовувати дистанційні канали. Сайти постачальників пропонують зручний перегляд каталогів, де кожна позиція забезпечена фотографіями і описами. Для оформлення замовлень передбачені функціональні особисті кабінети, а оплата покупок може проводитися декількома найбільш популярними способами. При необхідності можна зробити вибір на користь комплексного оснащення свого салону всім необхідним для запуску роботи. В цьому випадку професіонали самостійно підбирають товари відповідно до вимог клієнта і доступним бюджетом. Доставка продукції при будь-якому форматі співпраці виконується в мінімальні терміни, їй може супроводжувати збирання меблів і устаткування на місці їх майбутньої експлуатації.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99