Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Розробка андроїд-додатків

Автор: Vladislav
19.09.2018 16:19

Щодня з'являються нові додатки для Андроїда. На сьогоднішній день в базі даних магазину Google Play присутня приблизно 2,5 мільйона різноманітних утиліт. Тому не варто дивуватися, що більшості користувачам цікаво - чи важко розробити Андроїд програми та якщо можна самостійно їх створювати?

Зауважимо, що рівень складності створення мобільних утиліт стане залежати від навичок також і знань користувача. Якщо він буде мати хоча б мінімальний досвід програмування, скажімо на Java, тоді розробка програми для android http://kitapp.pro/apps-for-android/ пройде легко. У даній ситуації ви зможете легко прокачати ваші знання, але для цього буде потрібно вивчити додаткові мови, щоб змогли зробити додаток, наприклад як Python або Kotlin. Крім цього щоб освоїти мову програмування не обов'язково йти на спеціалізовані курси. Наприклад, ви зможете самостійно вивчити Java за допомогою підручників і відеоуроків.

Але якщо раніше ви не мали справу з програмуванням, але присутній сильне бажання зробити власний додаток, тоді доведеться прикладати більше зусиль. Вам необхідно вивчити найпопулярніші сервіси, зокрема для смартфонів. Вони допоможуть створити гарну Андроїд-утиліту, для цього ви зможете використовувати готові шаблони або з сайту зробити додаток.

Перш, як ви зробите аплет, необхідно вивчити основні принципи найпопулярніших мов. Інструменти, завдяки яким розробляються додатки на Андроїд, є можливість поділити на такі групи:

  • Програми, які можна встановлювати на ПК;
  • Спеціальні «хмарні» сервіси, які мають закритий доступ.

Головні відмінності між даними групами полягають в тому, щоб працювати в програмах на ПК, варто розбиратися в середовищі розробки утиліт, дізнатися, як підключаються бібліотеки, розуміти структуру фреймворка, і т.д.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99