Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Гідравлічні візки: особливості застосування

Автор: Vladislav
13.09.2018 13:27

Ручна рохля (гідравлічний візок, рокла) - це пристрій, який призначений для переміщення вантажів ручним способом на палетах (піддонах). Оснащена на гідравліки домкратом, за допомогою важелів і тяг вона легко піднімає і транспортує вила з вагами.

На відміну від набагато складної техніки для складів, рокла проста в управлінні і коштує дуже дешево. Її можна застосувати в торгових центрах, автомобільних сервісах, складах, на майданчиках для будівництва - часто-густо, де необхідно транспортувати вантажі на невелику відстань.

До речі, тележка гидравлическая купить, яку ви можете за вигідними цінами, доступна для замовлення на сайті vizok.net.ua вже зараз.

Все залежить від моделі - довжина візка може становити від 0,8 до 2,4 м, підйомна висота - до 0,2 м. Підйомним вантажу техніки дуже велика - до 2-3 тонн. Застосовуючи її, можна комфортно працювати з різними видами піддонів, палет, а ще без праці перемістити вантажі, що перевищують класичні розміри.

Якщо говорити про хороші якості рохля, то до них можна віднести:

  • Легку експлуатацію (впоратися з керуванням візком здатний навіть людина, яка ніколи раніше не мав справи з технікою для складського застосування).
  • Невеликі розміри (роклу можна застосувати в нешироких коридорах, вагонах, вантажних кузовах, іншими словами там, куди не здатна дістатися інша техніка для складських робіт).
  • Можливість застосування при малій температурі повітря (гідравлічний візок прийнятна з метою проведення робіт та в середині, і з зовнішнього боку приміщення, не залежно від пори року).
  • Велику прохідність (апарат оснащений здвоєними колесами, завдяки цьому навіть з великими вантажами легко долає маленькі перешкоди і нерівні ділянки).
  • Простоту обслуговування (тюхтій не вимагає особливого обслуговування по гарантії - щоб вона працювала, потрібно тільки постійно мазати механізм роботи).
  • Довговічність, високий службовий термін (при правильному застосуванні і дотриманні інструкції РОКЛ витримає постійну експлуатацію протягом більше десяти років).
  • Недорогу ціну (техніка для складських робіт даного типу коштує в кілька разів доступнішим інших складських механізмів, що застосовуються для транспортування вантажів, завдяки цьому придбати її може будь-яка організація).
  • Економію на паливі.

Рокла ручна - маневрене пристосування. Завдяки гідравліки, які здійснюються при її допомоги операції навантаження і розвантаження не просять значних зусиль у фізичному плані. Навіть жінка-комірниця може займатися транспортуванням важких піддонів уздовж периметра складу, якщо у підприємства є власна гідравлічний візок.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99