Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Реєстраційні послуги для бізнесу

Автор: Vladislav
11.03.2018 13:28

Ведення бізнесу обов'язково вимагає дотримання законних і правових норм. Однак строго слідувати всім розпорядженням досить важко, хоча б тому, що далеко не кожен підприємець добре розбирається в актах і зміни. Недотримання законодавчих норм призводить до серйозних проблем і відповідальності, може порушити всю роботу підприємства. Щоб не допустити цього, існує простий шлях - найняти консультанта. Юридичні послуги для бізнесу сьогодні дійсно користуються попитом серед власників підприємств різних форм власності. При цьому вдаються до допомоги фахівця як на регулярній основі, так і при вирішенні специфічних питань.

 

Вирішили відкрити компанію або ІП? Змінити місцезнаходження підприємства, розширити статут чи змінити КВЕД? А може бути що зрозуміли, що пора розширятися і потрібно зареєструвати філію чи змінити види діяльнсті ФОП? Яка б не була причина, але при будь-яких розкладах потрібно буде спілкуватися з Податковими органами і часто спілкування це відбувається на різних мовах. Те галочку потрібну не поставлять, то поставлять, але в іншому місці, або вийшло так, що нотаріус посвідчує документи помилився при їх складанні. І так, тоді доведеться складати всі ці документи заново, і держмито платити, і до нотаріуса чергу чекати ... Але всього цього можна було б уникнути за більшою ймовірністю, будь з Вами фахівець.

Так уже повелося в нашій країні, вирішувати проблеми не своєчасно, не по мірі їх надходження і навіть не тоді, коли вже горять терміни, а тоді, коли все пропало. Тому реєстрація змін в ЄДР така затребувана.

Також і з юристами. Економія? - так можливо. Боязнь або сумний досвід некваліфікованої допомоги? - теж може бути. Тому найкраще запитаєте рекомендації у друзів, родичів і знайомих, яким довіряєте. Якщо хтось із друзів звертався за допомогою до юридичної компанії, дізнайтеся про що сталася сварка.

Юристи, які ведуть кримінальні справи, можуть нічого не розуміти в банкрутство і навпаки. Наша компанія, наприклад спеціалізується на копоратівном праві. А краще підтвердження компетентності - це задоволені клієнти і їх відгуки, з якими, до речі можна ознайомитися в спеціальному розділі у нас на сайті.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99