Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги надання юридичних послуг

Автор: Vladislav
08.01.2018 23:10

Співробітники юридичних компаній активно беруть участь в діяльності підприємств, відстоюючи їх інтереси в правоохоронних, податкових та державних органах. Контролюють оформлення договорів в усіх напрямках діяльності організацій. Помилки, допущені в договорі, нерідко призводять до фінансових втрат. До найбільш поширених договорів відноситься договір на юридичне обслуговування.


 
Керівники компаній або індивідуальні підприємці постійно звертаються за допомогою до юристів Кабанчик. Високо оцінюють роботу кваліфікованих фахівців, укладаючи з ними контракт на надання юридичних послуг.

Часом потрібно така послуга як офіційна чи добровільна ліквідація юридичної особи - це єдино можливий на сьогодні спосіб законно закрити бездолгового компанію.

Тільки після проведення процедури офіційної ліквідації директор і засновники можуть бути впевнені у відсутності подальших претензій до юридичної особи. Закриття юридичної особи має на увазі собою, що компанія виключається з ЕГРЮЛ і повністю припиняє свою діяльність, детальніше на сайте kabanchik.ua/category/uslugi-advokata.
 
Політичні та економічні події в країні зазнають різні зміни. Вести успішно господарську та економічну діяльність, а також стежити за всіма змінами і доповненнями в законодавчій системі досить важко, не маючи надійного юриста. В кожному окремому випадку юрист звертає увагу на всі нюанси при складанні документації, щоб підстрахувати підприємство від можливих втрат.
 
Юридичний супровід угод від Kabanchik мінімізує ризики в господарській діяльності великого і малого бізнесу. Цей вид послуги користується особливим попитом. Наприклад, купівля-продаж нерухомості вимагає уваги при укладанні договорів, адже неточності або помилки можуть привести до втрати майна.
 
Юрисконсульт юридичної компанії ретельно перевірить подані на розгляд документи. Підкаже, які допущені неточності необхідно виправити. Візьме участь в зборі відсутніх документів для укладання договору, оцінить всі можливі ризики, які можуть з'явитися, внесе додаткові пункти в проект договору, щоб підстрахувати підписанта від непередбачених обставин.
 
У випадках, коли договір був укладений некоректно або виникла спірна ситуація, звертаються за підтримкою до фахівця в сфері права. Адвокат складе позовну заяву в Арбітражний суд і виступить в якості представника інтересів довірителя. Згідно з чинним законодавством, представляти свої інтереси підприємець може особисто, але може і довірити представництво в суді досвідченому юристу.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99