Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Реєстрація компаній за кордоном. Вибір юрисдикції для реєстрації іноземних компаній.

Автор: Vladislav
07.12.2017 12:34

Бізнес це не легка праця, але це не означає, що це складне завдання. Ведення бізнесу є серйозним початком діяльності. Так само, як і будь-яка інша юридична діяльність, він вимагає багато документів і інших процедур, перш ніж будь-яка бізнес діяльність може почати генерувати дохід.

Така регистрация иностранных компаний включає визначення засновників та зацікавлених сторін, документування цілей вашої підприємницької діяльності, визначення ваших ресурсів (грошових, трудових і т.д.) та інші подібні кроки.

Процедури варіюються від країни до країни і в межах однієї країни, вона може варіюватися від держави до держави. Крім того, існують різні органи для контролю за регулюванням і сприянням підприємницької діяльності, що відноситься до конкретного бізнес сектору. Є різні органи влади, що займаються реєстрацією компаній і місцевих фірм. Реєстрація та подальший супровід міжнародної бізнес компанії проводиться відповідно до корпоративного законодавства країни реєстрації.

Багато країн поширили червону доріжку на компанії з певних галузей, тоді як, в деяких країнах будь-яка іноземна компанія розглядається як "вторгнення" до місцевого бізнес-ландшафт.

Все вищесказане говорить про те, що кожна країна має потребу в здоровому і сприятливому політичному режимі для прискорення економічної діяльності, яка як мінімум відповідала б внутрішнім потребам.

Тран і держави надають стимули, податкові пільги та іншу подібну допомогу, з тим, щоб вони могли звернутися до компаній із закликом створити свої підприємства на їх територіях. Компанії шукають ті місця, в яких інвесторам зручні процедури реєстрації, наявність хорошої інфраструктури і легкодоступний міжнародний ринок.

Так само вибір відповідної економічної зони має ключове значення для планування і використання міжнародної компанії для консолідації або розподіл інвестицій за різними фінансовими інструментами, наявних активів, можливість оптимізації бази оподаткування індивідуальні бізнес-процеси. Важливо розуміти, що захист капіталу і рентабельність бізнесу багато в чому залежать від правової форми обраного юридичної особи і самої юрисдикції.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99