Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги покупки нерухомості в Іспанії

Автор: Vladislav
21.11.2017 20:25

Іспанія довгий час була країною мрією, такою привабливою і далекою. Часи змінюються, і зараз Іспанія вже не здається такою недоступною. Крім того, з'явилася реальна можливість придбати там нерухомість, і відвідувати цю країну в будь-який час року.

Купуючи нерухомість в Іспанії, перед українцем відкриваються двері в світ ЄС. Шенгенська віза дозволяє відвідати всі країни союзу без будь-яких проблем.

Купуючи житло в цій казковій країні можна влитися в неповторний стиль іспанського життя, і при цьому це непогане вкладення коштів. М'який клімат, комфортні умови життя, розвинений туристичний сервіс - все це говорить про мудре фінансове вкладення. Саме тому вас може зацікавити продажа недвижимости в Испании на вигідних умовах.

Чим приваблює Іспанія?

Це розвинена країна, яка має багату історію і культуру. Іспанія найбільш відвідувана країна, багата своїми курортами, і м'яким кліматом. Це батьківщина Дон Кіхота, Далі і Пікассо, прекрасних вин, пристрасних дам і сміливих тореро.

Інфраструктура в Іспанії розвинена дуже добре, стабільна економіка і політика, робить вкладення в нерухомість країни найперспективнішим і вигідним рішенням.

Прийнятні ціни, в порівнянні з іншими європейськими країнами. Навіть в Україні ціни набагато вище, ніж в країні курорті. Уже багато українців, які не відчувають фінансові труднощі, придбали житло в цій країні. В даний момент це реально, і абсолютно легко. Життя в цій країні підійде кожному - м'який, ніжний клімат зможе створити неймовірні комфортні умови для життя.

Переваги інвестицій в Іспанську нерухомість
Строну відрізняє досить високий рівень життя. Купуючи нерухомість, вже можна бути впевненим, що Шенгеская віза буде видана. Іспанія підходяща країна для розвитку та ведення бізнесу. Вона відкриває двері в усі країна економічного союзу.

У країні розвинений туристичний бізнес, навіть якщо немає можливості весь час перебувати в Іспанії, житло можна здавати в оренду туристам, і непогано заробляти на цьому. Маючи свій будинок в Іспанії, можна відчувати себе "як вдома", в будь-якому куточку.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99