Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Депозитні вклади в Києві і їх переваги

Автор: Vladislav
16.11.2017 00:27

Кожне підприємство створюється з метою отримання прибутку. Її величина безпосередньо залежить від уміння здійснювати відповідну діяльність. Нерідко трапляється так, що у підприємців заводяться надлишки фінансів, які не використовуються в роботі, а просто «осіли» на розрахункових рахунках. Досвідчені підприємці ніколи не дозволять засобів без толку лежати, не приносячи ніякої користі. В реальності ж, гроші обов'язково повинні «крутитися» і приносити своєму власникові додатковий дохід.

 

В якості найбільш надійного варіанту вкладення грошей можна розглянути депозитні банківські вклади. Вони забезпечують стабільність приросту фінансів при мінімальних значеннях ризику. Класифікуються депозитах за їх термінами дії. Тут можна виділити строкові вклади і на вимогу. Зверніть увагу, що найправдивіші новини про Київ ви можете знайти на сайті kyiv-city.com просто зараз.

Строковий депозит на увазі відкриття рахунку на певний термін за обумовленою ставкою. Після того, як встановлений термін закінчиться, вкладнику банк повертає вкладену їм суму і суму депозитного відсотка. Варто зазначити, що ліквідність таких депозитних рахунків складно назвати високою, так як фінанси неможливо використовувати до того моменту, як закінчиться термін. Тим часом, на подібні види депозиту встановлюють гідний відсоток. У свою чергу строкові депозити поділяються на ощадні і накопичувальні. Відрізняються вони тим, що вклади накопичувальні можна регулярно поповнювати. Ощадні ж вклади не поповнюються.

Якщо клієнт відкриває депозит до запитання, то нараховується відсоток не особливо високий. Ліквідність тут більше, так як вкладник при необхідності може отримати гроші. Подібні вкладення більш поширені. Досвідчений бізнесмен не стане мертвим вантажем тримати свої фінанси, які при необхідності можна застосувати. Рівень відсотків по подібним вкладами прямо пропорційний термінах вкладення і обсягом капіталу.

У депозитного вкладу є ще одна незаперечна перевага перед стандартним внеском. Депозит може розглядатися в якості застави при взятті кредиту. В даному випадку кредит може бути наданий і фізичній особі, і самому підприємцю. Подібний вид кредитування має деякі незаперечні переваги. Серед них:

  • - більш низькі відсотки кредиту;
  • - кредит можна погасити коштами депозиту;
  • - швидке оформлення кредиту;
  • - немає необхідності надавати додаткові документи і довідки.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99