Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Які економічні умови визначають вартість депозитних вкладів в Тернополі

Автор: Vladislav
16.11.2017 00:18

Одним з найпопулярніших і надійних способів зберегти і примножити накопичені гроші є банківський вклад. Фінансові установи пропонують різні депозити, і процентні ставки по ним можуть кардинально відрізнятися. Так кому ж варто довірити свої заощадження? Високі відсотки - це реальність чи рекламний хід?

 

На що орієнтуються фінансові організації? Як не дивно, депозитна угода має відношення до позик, тільки в даній ситуації вкладник є кредитором, а банківська установа - позичальником. Ось тільки воно не звітує, в яких цілях використовує отримані гроші.

Тепер варто розібратися, від чого ж залежить щедрість банків. Сторони укладають договір, в яких сума вкладу виступає предметом. Тут же фіксується і розмір винагороди, яку готовий виплатити банк за надану йому довіру.

В цілому нова депозитна політика окремих організацій залежить від загальної економічної ситуації в державі. Береться до уваги рівень інфляції, розмір зовнішніх державних позик і стан активів банку. До речі, на сайті ternopil.eu шукайте останні новин про Тернопіль та не тільки!

Комерційні банки можуть брати кредити у держави під дисконтну ставку (ставка рефінансування). Чим дорожче такі кредити, тим більше фінансові установи готові платити за залучення грошових потоків від населення. Це негативно позначається на кредитуванні, оскільки позики стають дорожчими.

Завжди ставка за довгостроковим внеском вище, ніж по короткостроковому. Банку вигідно довше утримувати гроші на рахунку. На вартість депозитів для фізичних осіб впливає загальна репутація фінансової організації. Чим вона стабільніше, тим менше готова платити за залучення грошових коштів. Також на загальну ситуацію впливає кількість діючих банків в країні. Чим їх більше, тим більше розрив в рівнях процентних ставок.

При укладанні договору вкладник може розраховувати на те, що умови виплати та розмір винагороди не можуть бути змінені в односторонньому порядку до закінчення терміну дії договору. Співпрацюйте лише зі стабільними організаціями, навіть якщо процентні ставки в них нижче, ніж у сусідніх маловідомих банках.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99