Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Тип радника Форекс буде залежати від обраної торгової стратегії

Автор: Myslinsky Vladislav
12.08.2017 10:44

Сучасні трейдери в ході торгівлі на валютному ринку широко застосовують спеціальні програми-консультанти. Основне їх призначення - це укладення угод без участі торговця в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. Закриття та відкриття торгових позицій такими консультантами відбувається за встановленими настройками. Основою роботи програми є стратегія торгівлі на Форекс. В залежності від цього радники бувають декількох видів. Відзначимо, що при наявності добре зарекомендовавшей себе торгової стратегії та відповідних знань власної радник може створити кожен трейдер.

Трендові програми розраховані на довгострокову торгівлю і великий прибуток. Торгують вони сугубо за трендовыми індикаторами та спеціальними формулами. Радники, які працюють по системі Мартінгейла, не використовують у своїй роботі стоп замовлення. Прибыльность досягається за рахунок узагальнення позиції за допомогою відкриття кожного разу удвоенного обсягу лота після невдалої транзакції. Подібні програми є досить ризикованими і вимагають дуже обережного поводження.

Наступний вид радників - це пипсовщики і скальпери. Вони передбачають дуже короткий часовий проміжок виконання сделки - від декількох секунд. При цьому рентабельність досягається за рахунок великої кількості таких операцій. Як правило, такі програми розраховані на прибуток від декількох пунктів за транзакцію.

Крім того, серед досвідчених трейдерів користуються популярністю мультивалютні радники. Після відповідної настройки вони можуть працювати зразу за кількома валютними парами. Комбінірованные програми-консультанти, у свою чергу, об'єднують можливості декількох видів ПО, тобто можуть працювати, наприклад, одночасно і як скальпери, так і як трендовые програми.

Також існує класифікація радників на індикаторні та безіндикаторні. Перші використовують у своїй роботі індикатори Форекс. Про те, які з них краще підходять для використання в торгівлі тією чи іншою валютою, і за тією чи іншою стратегією, допоможе дізнатись цей сайт https://webmastermaksim.ru/sovetniki-foreks. Безіндикаторні радники працюють тільки на математичних моделях входу в позицію.

Вибираючи тип програми, досвідчені трейдери рекомендують спочатку спробувати їх у демо-рахунку. Це дозволить виявити сильні та слабкі сторони радника та протестувати його в роботі.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99